Vieną vakarą (po dienos, praleistos darželyje...) mano smalsutė pateikė netikėtą klausimą: “Mama, ką reiškia kekštė?”. Pirmiausia mano smegenis pasiekusi mintis buvo “! nu jau per teliką arba daržely išgirdo”… Paskui staiga sumečiau: “Tu norėjai pasakyti - kėkštas?” “Taip, kėkštas”- patvirtino ji. Čia man iškart palengvėjo :) ir sėdom klausti googlės, kas iš tikrųjų yra ir kaip atrodo tas kėkštas. Ir kaip buvom abi maloniai nustebusios, kai supratom, kad būtent kėkštą mes buvom ‘pagavusios’ savo fotiku vasarą miške… Štai tokį
Taigi, ko gero visai atsitiktinai išlošiau kažkiek laiko. Laiko pasiruošti atsakyti į keblesnius klausimus :)
Na, jei jau apie vaikus, tai apie vaikus.
Juk būna (vaikams) tokių dienų, kai rodos visi žaidimai namuose išžaisti, visi žaislai jau iki gyvo kaulo... ir visi lapai pripaišyti, ir nuobodulys tada prašosi įleidžiamas. Ir tie vaikai ima zirzti ir kelti namuose įtampą. Būna. Va tuomet aš vėl (eilinį kartą) pasidžiaugiu jo didenybės interneto teikiamais privalumais/patogumais. ‘Išsitraukiam’ tada mes visokių spalvinimo knygelių, ornamentų, susirandam idėjų įvairiems darbeliams ir žaidimams. Taip internete kažkada radau ir ‘naminio’ plastilino receptą, kuriuo noriu čia pasidalinti.
Pagaminkit kartu su vaikais – vaikai bus kuriam laikui užimti, o džiaugsmas bus tikrai didesnis už tą, kai parnešat plastilino iš parduotuvės.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą